Efektivní výkon? Chytřejší způsob měření a optimalizace vaší flotily robotů

Přicházíme s novinkou, kdy kromě dodání a zprovoznění jednotlivých autonomních vozíků MiR nebo i celé flotily robotů MiR, nabízíme i analýzu efektivity využití této technologie.

V každém okamžiku budete vědět, jak jsou jednotlivá zařízení vytížena, kolik kterému robotu zbývá energie, nebo kde jsou rezervy k optimalizaci nastavení misí robotů. A to vše v reálném čase na jednom místě. 

Anglická firma Bridge Robotics, se kterou spolupracujeme a jsme jejím distributorem a certifikovaným integrátorem jejich řešení, je odborníkem v robotickém softwaru RobotOps Analytics pro správu vozového parku. Vytváří výkonná a intuitivní řešení, která vám pomohou získat to nejlepší z vašich mobilních a spolupracujících robotů.

Ať  už provozujete malou nebo velkou flotilu autonomních mobilních robotů (AMR) , pracujete ve výrobě, logistice nebo v jakémkoli jiném odvětví využívajícím robotiku, jsou tato softwarová řešení ideální pro váš provoz. 

Inteligentní softwarová řešení nakonec pomohou vašim robotům pracovat lépe, chytřeji  a maximalizovat návratnost investic.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK EMAILEM