Elektrický vakuový uchopovač OnRobot VGC10

VGC10 Gripper

Nový produkt je postaven na mnoha cenami ověnčeném vakuovém uchopovači VG10, přičemž VGC10 je menší a lehčí než jeho větší sourozenec. Je proto ideální do stísněných prostředí či na menší robotická ramena, nicméně nabízí stejnou nosnost až 15 kg. 

VGC10 poskytuje možnost rychlého nasazení prakticky ihned po vybalení z krabice, přičemž nabízí také téměř neomezené možnosti nastavení.

Uchopovač přichází se snadno vyměnitelnými přísavkami a dvěma rozšiřitelnými moduly, a to je pouze malá část konfigurace.

K dispozici jsou i CADové výkresy pro desky adaptéru, jež zákazníci mohou využít k vytvoření vlastní adaptérové desky a modifikovat uchopovač k jakémukoliv použití.

Se svými kompaktními rozměry a dostupným centrálním kanálem dokáže VGC10 uchopit a přemístit malé či komplikovaně tvarované produkty, nebo snadno dosáhnout do úzkých mezer či otvorů.

Zároveň lze uchopovač použít s roboty určenými k manipulaci s těžkými deskami z kovu či skla. 

Dva nezávisle řízené vzduchové kanály umožňují zákazníkům využít VGC10 jako duální uchopovač, který ve stejný okamžik uchopí jeden a pustí druhý předmět, nebo využít jako společný kanál pro výkonnější úchop. 

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK EMAILEM