Nové produkty ROEQ

Shelf Cart Featured

Rádi bychom Vám v souvislosti s uvedením nového modelu AGV od MiR trojici nových produktů od společnosti ROEQ, největšího výrobce příslušenství pro mobilní roboty MiR.

ROEQ Shelf-Cart 300, tento nový vozík je přímo vyroben pro použití s MiR250. Design vozíku je navržen tak, aby bylo umožněno vyzvednout/umístit vozík pomocí AGV MiR250 ve volném prostoru. S tímto řešením od firmy ROEQ můžete transportovat policové systémy maximálně bezpečným způsobem.

ROEQ Shelf Carrier Extended top module je speciálně navržen pro snadný přístup k emergency stop tlačítku při manipulaci s paletami, skidy, boxy, krabicemi atd. – s délkou až do 1,2 m.

Použití tohoto produktu je optimální, pokud vaše aplikace vyžaduje přesun větších předmětů a do Vašeho logistického systému můžete přidat ROEQ Shelf-Cart 300.

ROEQ AM250 (Adaptérový modul pro MiR250) zajišťuje všem současným uživatelům top modulů ROEQ možnost implementace stávajících aplikací s novým AGV MiR250. AM250 umožňuje kombinaci MiR250 s top moduly ROEQ Cart, Lifter a Lift and Lock.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK EMAILEM