O nás

Již řadu let se pohybujeme v oboru řídících systémů na bázi PLC. Specializujeme se na oblast průmyslové automatizace, zejména na opravy dílů a diagnostiku, dodávky nových a repasovaných dílů a odkup dílů a technologie. Jako jedni z prvních jsme přišli na český trh s opravami a dodávkami repasovaných dílů Siemens, Allen Bradley, Omron a dalších značek. Disponujeme vlastním opravárenským centrem o rozloze 800 m2, skladem o rozloze 1 600 m2, ve kterém máme více jak 110 000 položek, a ADM o rozloze 440 m2. Naše služby nyní využívají zákazníci z 95 zemí celého světa.
V letech 2017-2021 jsme působili jako certifikovaný distributor kolaborativních robotů výrobce Universal Robots a od roku 2018 jsme se stali certifikovaným distributorem mobilních průmyslových robotů od výrobce MiR. V roce 2021 jsme se stali distributorem kolaborativních robotů značky Doosan Robotics.
 
Náš tým specialistů pomáhá zákazníkům automatizovat a integrovat roboty do jejich provozů. Firma spolu s dceřinými společnostmi zaměstnává více než 150 pracovníků.

Dceřiné společnosti

Certifikace

Universal Robots

Mobile Industrial Robots

Doosan

PODPORA A ŠKOLENÍ ROBOTŮ​

Robotické Příslušenství

náhradní díly pro automatizaci