OnRobot EYES – FLEXIBILNÍ, ADAPTABILNÍ SYSTÉM VIDĚNÍ 2,5D

OnRobot Eyes Dreamland Robots

One-Stop-Shop – vize společnosti OnRobot (jejímž je DREAMland distributorem) – se vším co pro své robotické aplikace potřebujete na jednom místě, je díky novému systému robotického vidění OnRobot EYES vision system o jeden krok blíže ke svému naplnění.

Kromě snadnosti použití, působivá funkčnosti a flexibilitě, kterou od produktů OnRobot očekáváte, nabízí OnRobot EYES jednosnímkovou kalibraci a rozpoznávání tvarů spolu s automatickým ostřením. A samozřejmě – OnRobot EYES může být nasazen na jakékoli robotické rameno při zachování intuitivního programování.

 • Rychlé a snadné doplnění vidění do robotických aplikací s jednosnímkovou kalibrací, rychlým programováním a bezproblémovou integrací chapadla
 • Dostupný, účinný systém 2,5D vidění nabízí vnímání hloubky pro předměty různé výšky nebo naskládané na sebe
 • Flexibilní, adaptabilní systém vidění montovaný na robota nebo mimo něj je ideální pro téměř všechny součinnostní aplikace
 • Snadné a vysoce spolehlivé nestrukturované aplikace třídění, vyzvedávání a umísťování pomocí robotického ramena

 

Proč OnRobot Eyes?

OnRobot Eyes usnadňuje a zpřístupňuje použití tohoto vidění pro téměř všechny součinnostní aplikace. Systém Eyes je ideální pro třídění různých předmětů, robotizaci CNC strojů pro manipulaci s kovovými díly definovanými podle vnějších rozměrů a mnoho dalších aplikací vyzvedávání a umisťování, kde je důležitá orientace.

FLEXIBILITA VE VÝROBĚ

Flexibilní (opakovatelná) konfigurace s variabilní montáží na robotické zápěstí nebo mimo něj.

RYCHLÁ INSTALACE

Systém vidění se snadnou instalací a s minimální složitostí programování

ÚSPORA ČASU

2,5D systém vidění s vnímáním hloubky pro nestrukturované aplikace

 

Výhody a vlastnosti systému OnRobot Eyes

Se systémem OnRobot Eyes nyní můžete vytvářet snadné a velmi spolehlivé nestrukturované aplikace třídění, vyzvedávání a umísťování pomocí robotického ramena.

Systém vidění Eyes lze namontovat na robotické zápěstí nebo mimo něj, s polohou přizpůsobenou vašemu použití, a bezproblémově jej integrovat do rozhraní robotu a chapadla pomocí systému OnRobot Quick Changer. Instalace je rychlá, takže jsou minimalizovány prostoje pro přechod na jiné výrobky nebo postupy.

Jednosnímková kalibrace a rozpoznávání dílů trvají pouhé minuty a programování je intuitivní a rychlé. A díky pokročilému a dostupnému 2,5D vidění systému Eyes získáte vnímání hloubky a schopnost skládat díly na sebe, aniž by se zvyšovala složitost.

OnRobot EYES – vlastnosti / výhody:

 • Kalibrace a rozpoznávání objektu pomocí jednoho snímku
 • Možnost monáže na robotické rameno nebo mimo něj (např. fixně na konstrukci)
 • 5D vidění pro rozpoznání hloubky
 • Rychlé a flexibilní nasazení a programování (v závislosti na typu robota je třeba odpovídající montážní příruba) – ONE SYSTEM – ZERO COMPLEXITY

 

Ideální pro:

 • Třídění různorodých objektů
 • CNC obrábění kovových částí definovaných vnějším tvarem
 • Aplikace Pick-and-Place

 

INTUITIVNÍ PROGRAMOVÁNÍ

Systém Easy One pro montáž s jakoukoliv přední značkou robotů pomocí softwaru, který se snadno instaluje a programuje, a dokáže je tedy nastavit i obsluha bez technických znalostí.

JEDNOSNÍMKOVÁ KALIBRACE A ROZPOZNÁVÁNÍ DÍLŮ

Kamera se kalibruje jednoduchým pořízením snímku pracovního povrchu. Poté se pořídí snímek jednotlivých dílů, které má systém detekovat.

VARIABILNÍ MONTÁŽ NA ROBOTICKÉ ZÁPĚSTÍ NEBO MIMO NĚJ

Systém Eyes lze namontovat na robotické rameno nebo mimo něj. K dispozici je řada opakovaných konfigurací – kolem příruby robotu a orientace sklonu.

2,5D VIDĚNÍ S VNÍMÁNÍM HLOUBKY

Vnímání hloubky se používá pro aplikace jako skládání na sebe nebo manipulace s předměty s různou výškou

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK EMAILEM