Seminář ve ŠKODA auto 23.11.2022

Dne 23.11. 2022 v Muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi proběhl velmi úspěšný seminář robotizace, který organizovala firma DREAMland spol. s r.o. Úspěšnost akce potvrzoval zájem odborné veřejnosti v počtu více než 70 účastníků z 25 firem.

Účastníci mohli dle přidělení do příslušných skupin procházet 6 stanovišť, kde viděli reálné robotické aplikace a mohli nad nimi diskutovat a také vznést svoje dotazy ohledně robotizace v jejich firmách. V úvodu semináře byly prezentovány ukázky z projektů, které DREAMland spol. s r. o realizovala ve vlastní režii.

Jednou ze zajímavých ukázek bylo zajištění pitného režimu pomocí autonomního vozíku MiR250 s nástavbou.

Na semináři byly připraveny aplikace:

  • reálná simulace svařování kolaborativním robotem Doosan Robotics,
  • ukázky robotické paletizace ve dvou variantách,
  • reálná simulace vkládání obrobků do CNC stroje,
  • různé druhy uchopovačů a nástrojů pro kolaborativní roboty,
  • autonomní vozíky MiR, jejich funkce, programování a možnosti využití.

Pro účastníky byl nachystán bonus v podobě prohlídky exponátů Muzea Škoda Auto, jejíž originály si mohli účastníci semináře prohlédnout na vlastní oči.

Pro velký úspěch plánujeme v tomto roce další seminář, který bude zaměřený na podobné oblasti robotizace. Pokud se budete chtít účastnit, sledujte naše aktuality a newslettery zde, nebo projevte zájem na účasti na budoucím semináři prostřednictvím formuláře na této stránce vpravo.

V případě zájmu o bezplatné posouzení možnosti robotizace ve vaší firmě stačí jednoduše vyplnit formulář zde.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a rádi s našimi zkušenostmi posuneme produktivitu a spolehlivost procesů na vašich pracovištích.

Máte zájem o budoucí seminář?

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK EMAILEM