SOFT GRIPPER – PRUŽNÝ, POTRAVINÁŘSKÝ ROBOTICKÝ MANIPULÁTOR

Soft Gripper OnRobot

Novinka v sortimentu gripperů OnRobot – Soft Gripper.

Nový OnRobot Soft Gripper je ideální pro potravinářský a nápojový průmysl a jiné “clean” aplikace jako kosmetický a farmaceutický průmysl. Soft Gripper je certifikován pro použití v potravinářství a snadno zvládá manipulaci s předměty s širokým rozsahem velikostí a tvarů – včetně křehkých a jemných potravin.

  • Objevte nové možnosti automatizace pro výrobu potravin a nápojů, kosmetiky a farmaceutik s certifikovaným potravinářským měkkým manipulátorem soft gripper
  • Snadná manipulace s širokou škálou nepravidelných tvarů a křehkých předmětů pomocí flexibilního silikonového manipulátoru
  • Bezpečná manipulace s křehkými a delikátními předměty pro vyšší kvalitu výroby a snížení objemu odpadů
  • Bez externího přívodu stlačeného vzduchu nevzniká prach ani hluk, odpadá složitost a nevznikají vícenáklady

Proč Soft Gripper?

OnRobot Soft Gripper dokáže zdvihnout širokou paletu nepravidelných tvarů a křehkých předmětů, díky čemuž je ideální pro zdvihání a pokládání ve výrobě potravin a nápojů a také pro výrobu nebo balení. Manipulátor se dodává se třemi zaměnitelnými silikonovými kalíšky. Od vajec po ovoce, láhve nebo plechovky, automatizace výroby potravin a nápojů je nyní jednodušší. Stejně jako všechna chapadla OnRobot nabízí Soft Gripper bezproblémovou integraci s robotem dle vašeho výběru. Soft Gripper funguje bez externího přívodu vzduchu, bez vícenákladů a složitosti a bez prachu nebo hluku, který produkují tradiční vakuové manipulátory.

VYSOKÁ FLEXIBILITA, VYŠŠÍ NÁVRATNOST INVESTIC

Snadná manipulace s širokou škálou nepravidelných tvarů a křehkých předmětů

ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI AUTOMATIZACE

Objevte nové možnosti automatizace pro potravinářskou

ZJEDNODUŠENÝ SYSTÉM S JEDNÍM SOFTWAREM

Jednoduché nasazení minimalizuje počet hodin technických prací

VÝHODY A FUNKCE MANIPULÁTORU SOFT GRIP

Nový OnRobot Soft Gripper se dodává se třemi výměnnými silikonovými kalíšky pro manipulaci s širokou škálou nepravidelných tvarů a křehkých předmětů, takže je ideální pro zdvihání a pokládání ve výrobě potravin a nápojů a dalších „čistých“ výrobních provozech, jako je výroba kosmetiky a léků a ve výrobě a balení. Soft Gripper se dodává s revolučním rychlým měničem OnRobot Quick Changer, základní jednotkou a silikonovými kalíšky ve tvaru hvězdice nebo prstů pro větší flexibilitu. Silikonové kalíšky stroje Soft Gripper jsou vhodné pro mytí v myčkách nádobí a jsou v souladu s FDA 21 CFR (pro potraviny neobsahující tuk) a 1935/2004/EK pro manipulaci s potravinami. Maximální užitečné zatížení 2,2 kg závisí na tvaru, měkkosti a tření předmětu, s nímž je manipulováno, a rozměry úchopových prvků jsou v rozsahu 11 mm až 118 mm, v závislosti na použitém kalíšku.

Soft Gripper Base unit (dodává se samostatně) může být osazena třemi odlišnými silikonovými nástavci – v závislosti na požadavcích aplikace.

soft gripper 2

CERTIFIKOVANÝ POTRAVINÁŘSKÝ MANIPULÁTOR

Automatizace s certifikovaným potravinářským měkkým manipulátorem soft gripper

 

FLEXIBILNÍ, VÝMĚNNÉ SILIKONOVÉ KALÍŠKY

Ideální manipulace pro křehké předměty a nepravidelné tvary

 

NENÍ NUTNÁ DODÁVKA VZDUCHU

Není nutný externí přívod vzduchu, což šetří náklady na údržbu

 

UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ: 2,2 KG

Až do užitečného zatížení 2,2 kg na základě tvaru, měkkosti a tření předmětů, s nimiž je manipulováno

 

ROZMĚRY ÚCHOPOVÝCH PRVKŮ OD 11 MM DO 118 MM

Snadná manipulace s řadou nepravidelných tvarů a s křehkými předměty

 

INTEGROVANÝ SOFTWARE

Chapadlo je vybaveno předem integrovaným softwarem, který se snadno instaluje a programuje a dokáží jej tedy nastavit i zaměstnanci bez technických znalostí.

 

JEMNÝ ÚCHOP

Bezpečná manipulace s křehkými a delikátními předměty pro vyšší kvalitu výroby a snížení objemu odpadů

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK EMAILEM